fbpx

Wij Trouwen

Huwelijksbeleving Sint-Niklaas in Hotel Serwir

Exposantenlijst 'Wij Trouwen' Sint-Niklaas 2020

LIKE onze Facebookpagina om op de hoogte te blijven.

Sector Exposant Site
Ballonnen Vonkel Ballonnen https://vonkel.be/ballonnen.html
Boeken For Lovers https://www.liefdevol-trouwen.be/magazine.html
Bruidsmode Couture Jetty https://www.couturejetty.be/
Bruidsmode Couture Rachel https://www.couture-rachel.be/
Catering Concepts Catering https://www.concepts-catering.be/
Catering Charlotte’s Bakkery https://charlottedewaele.be/
Ceremoniewagens Vannoten Rolls Royce https://vannoten-classiccars.be/ceremonie/
Chocolatier Chocolatier Vijverman https://www.chocolade-atelier.be/
DJ DJ Sammy https://www.djsammy.be/
DJ Laurent Wery – Klankbar http://www.laurentwery.com/
Drukkerij D&A Drukkerij https://www.d-en-a.be
Feestbusje Feestburo https://www.feestburo.be/
Feestzaal Hotel Serwir https://www.serwir.com/nl/vergaderen-feesten/huwelijksfeesten/
Fotografie Foto Wilga https://fotowilga.be/
Fotografie POSI-TIEF https://www.huwelijksfotograaf.be/
Gintasting Brouwerij Verhofstede http://www.brouwerij-verhofstede.be/
Herenkleding Herenmode De Waele https://www.herenmodedewaele.be/
Ijskar Foubert – Ice Cream & Pancakes https://foubert.eu/
Juwelier Juwelier Dirk Bulteel https://www.dirkbulteel.be/
Juwelier Juwelier Hans Sonnaert https://www.hanssonnaert.be/
Kinderkleding Comptoir des Enfants http://www.comptoirdesenfants.be/
Koetsen Stal van het Hof https://www.facebook.com/Stal-van-het-hof-waasmunster-420016815216582/
Letters? De Gendt Letters Rent https://www.degendtlettersrent.be/
Schoonheidsschool Imke Melis https://www.imkemelis.com/
Schoonheidsspecialiste Beauty On Wheels https://www.beauty-on-wheels.be/
Video Productiehuis Fris https://www.productiehuisfris.com/
Weddingplanner Moments & More https://momentsandmore.events/
Weddingplanner Youniek Memories https://youniekmemories.be/